Wieczór integracyjny - Stara Zajezdnia

ICMGP_day5-70.jpg

Wieczór integracyjny - Stara Zajezdnia

Wieczór integracyjny - Stara Zajezdnia

Zanurz się w historii Krakowa, odkrywając wyjątkowe miejsce, jakim jest Stara Zajezdnia tramwajowa. Początkowo powstała w 1913 roku wraz z szerokotorową linią tramwajową. Obecnie, w pełni odrestaurowana i stoi jako Muzeum Inżynierii Miejskiej, zachowując niepowtarzalny klimat minionych czasów.

Znajdujący się tu budynek to prawdziwa perła architektury industrialnej. Drewniana konstrukcja szkieletowa, nazywana popularnie murem pruskim, oraz malowniczy szczyt z secesyjnym zwieńczeniem tworzą niezwykłą atmosferę. Hala Główna, będąca częścią zespołu architektoniczno-budowlanego, została wpisana do rejestru zabytków w 1985 roku oraz umieszczona na Liście Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego UNESCO, co czyni ją pomnikiem historii.

Ta urokliwa przestrzeń pełna historii jest nie tylko miejscem spotkań z przeszłością, ale także doskonałym tłem dla wyjątkowych wydarzeń dlatego 13 września właśnie tu się spotkamy aby skosztować tradycyjnej polskiej kuchni w towarzystwie piwa warzonego na miejscu.

Wydarzenie w cenie opłaty konferencyjnej.