Rejestracja

Opłaty Kongresowe:

Rodzaj rejestracji  do 15.06.2024 od 16.06.2024
Uczestnik 1400 zł 1500 zł
Osoba towarzysząca spoza branży medycznej 650 zł 750 zł
Studenci/rezydenci 450 zł
Dinner Gala w Wieliczce - Kopalnia Soli "Wieliczka" 650 zł
Uczestnik z byłego ZSRR

Fundacja Polonijnych Organizacji Medycznych złożyła prośbę do Kancelarii Prezesa Rady Ministrów o fundusze na pokrycie kosztów pobytu uczestników Kongresu z byłego ZSRR, w tym Ukrainy, Białorusi, Mołdawii, Gruzji i krajów nadbałtyckich. Decyzje o finansowaniu podjęte będą do końca czerwca tego roku. Zachęcamy do wcześniejszej rejestracji, by ułatwić organizację. Informacje o wynikach i dalszych krokach zostaną przekazane wszystkim uczestnikom.

Co zawierają opłaty kongresowe:

Wczesna rejestracja i późna rejestracja: uczestnictwo w kongresie, przerwy kawowe oraz lunche (zgodnie z harmonogramem wydarzenia), uczestnictwo w ceremonii otwarcia w Operze Krakowskiej, uczestnictwo w wieczorze integracyjnym w Starej Zajezdni, materiały konferencyjne. 

Student/Rezydent: uczestnictwo w kongresie, przerwy kawowe oraz lunche (zgodnie z harmonogramem wydarzenia), uczestnictwo w wieczorze integracyjnym w Starej Zajezdni, materiały konferencyjne. 

Osoba towarzysząca (spoza branży medycznej): catering na terenie kongresu - przerwy kawowe oraz lunche (zgodnie z harmonogramem wydarzenia), uczestnictwo w ceremonii otwarcia w Operze Krakowskiej, uczestnictwo w wieczorze integracyjnym w Starej Zajezdni.

Dinner Gala w Wieliczce: transport, bilet wstępu na zwiedzanie kopalni oraz kolację w komorze Warszawa. Ilość miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń.

11.png

Krok 1. Rejestracja w systemie

 

Pierwszym krokiem do rejestracji na wydarzenie jest założenie konta w systemie rejestracyjnym. 

Link do systemu: 

Rejestracja

Proszę pamiętać iż ten krok nie jest równoznaczny z dokonaniem rejestracji na wydarzenie. Aby rejestracja była zrealizowana konieczne jest złożenie zamówienia co jest opisane w kolejnym kroku.

12.png

Krok 2. Złożenie zamówienia

 

Po dokonaniu rejestracji otrzymasz automatycznie wygenerowaną wiadomość e-mail z powiadomieniem na adres e-mail podany w formularzu rejestracyjnym.

Jeśli nie otrzymałeś powiadomienia w ciągu godziny od wysłania rejestracji, sprawdź folder spam/śmieci lub skontaktuj się z Biurem Organizacyjnym Konferencji w celu potwierdzenia statusu rejestracji (e-mail: kongrespoloniimedycznej@targi.krakow.pl).

W wiadomości e-mail z powiadomieniem otrzymasz link do systemu.

Po zalogowaniu się (przy użyciu adresu e-mail i hasła podanych podczas rejestracji) można przystąpić do składania zamówienia.

Po wypełnieniu wszystkich wymaganych informacji i wybraniu opcji "wyślij zgłoszenie" oraz zatwierdzeniu przez organizatora, otrzymasz potwierdzenie

 

Do zobaczenia na kongresie!